Henüz video eklenmemiş.
14 Görüntülenme
Patron Bebek 2 Aile Şirketi izle (2021)
5.8 IMDB Puanı

Patron Bebek 2 Aile Şirketi izle (2021)

(The Boss Baby)
  • Yapım Yılı İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, Japonca, Rusça, Hintçe, Korece
  • Yapım Şirketi DreamWorks Animation
  • Film Süresi 01
Oyuncular Jeff Goldblum , Eva Longoria , James McGrath , Jimmy Kimmel , Lisa Kudrow , Raphael Alejandro , Serenity Reign Brown , David Soren , Nicholas Gist , James Ryan , David P. Smith , Nova Reed , Molly K. Gray , Ashlyn Lundahl , Dave Needham , Tom McGrath
"Patron Bebek 2 Aile Şirketi izle" 2021 yapımı bir animasyon filmidir ve ilk "The Boss Baby" filminin devamıdır. Film, bir kez daha Tembo Ailesi'ne odaklanır ve iki erkek kardeş olan Tim ve Ted'in hikayesini anlatır.
Tim, yetişkin bir adam olarak, kardeşi Ted ile birlikte küçük bir aile işletmesi yönetmektedir. Ancak, bir gün, kardeşleri yeniden bebek hallerine dönüşür ve yine bir maceraya atılırlar. Bu sefer, Tim ve Ted, ünlü bir çocuk psikoloğunun geliştirdiği bir makine sayesinde bebekliğe geri dönerler ve bu sırada, bir çocuk hırsızlığı komplosunu ortaya çıkarmaya çalışırlar.
Filmin hikayesi, kardeşlerin bebek hallerine dönüşmesi, aile bağları, büyüme ve kardeşlik gibi konuları ele almaktadır. Ayrıca, birinci filmde olduğu gibi, filmin mizah unsurları da oldukça önemlidir ve izleyicilere keyifli bir seyir deneyimi sunar.