57 Görüntülenme
Ölüm Hattı – Cellular izle (2004)
6.5 IMDB Puanı

Ölüm Hattı – Cellular izle (2004)

(Cellular)
  • Yapım Yılı 2004
  • Film Süresi 01
Oyuncular Kim Basinger , Chris Evans , Jason Statham , William H. Macy , Caroline Aaron , Brenda Ballard , Will Beinbrink , Jessica Biel , Chase Ellis Bloch , Chelsea Ellis Bloch , Chantille Boudousque , Robin Brenner , Richard Burgi , Paige Cannon , Nikki Christian , John Churchill , Greg Collins , Valerie Cruz
"Ölüm Hattı izle" 2004 yapımı bir aksiyon gerilim filmidir. Film, bir telefon aracılığıyla gerçekleşen bir kurtarma operasyonunu anlatıyor.
Ryan (Chris Evans) adlı bir adam, bir gün tanımadığı bir kadın olan Jessica (Kim Basinger) tarafından acil olarak aranır. Jessica, evinde kaçırılmış ve rehin tutulmaktadır. Ryan, Jessica'nın kaçırılmasının sorumlusu olan adamla telefon yoluyla iletişime geçer ve onunla mücadele ederek Jessica'yı kurtarmak için elinden geleni yapar.
Ryan, polis tarafından da takip edilirken, zamanla yarışarak Jessica'yı bulmak için telefon görüşmelerini kullanır. Ryan'ın çabaları, Jessica'yı kaçıran adamın daha büyük bir suç örgütünün bir parçası olduğunu keşfetmesiyle daha da zorlaşır. Ancak Ryan, kararlılığı ve yaratıcılığı sayesinde, hem Jessica'yı kurtarmak hem de suç örgütünü çökertmek için mücadele eder.
"Cellular" filmi, sürükleyici hikayesi ve gerilim dolu sahneleriyle dikkat çeker. Ayrıca Jason Statham, Jessica Biel ve William H. Macy gibi ünlü oyuncuların yer aldığı bir kadroya sahiptir.