14 Görüntülenme
Montana Story izle (2021)
6.4 IMDB Puanı

Montana Story izle (2021)

(Montana Story)
  • Yapım Yılı 2021
  • Film Süresi 01
Oyuncular Haley Lu Richardson , Owen Teague , Gilbert Owuor , Kimberly Guerrero , Asivak Koostachin , Eugene Brave Rock , Rob Story , John Ludin , Kate Britton
"Montana Story izle", bir baba ve kızın ailelerinden uzak bir dağ evinde geçirdikleri yaz tatili sırasında ilişkilerini yeniden keşfetmelerini konu alan bir drama filmidir.
Baba ve kız, bir araya gelerek çocukluklarını geçirdikleri yerdeki aile evinde bir yaz geçirmeye karar verirler. Ancak aralarındaki bağlar zayıflamıştır ve geçmişte yaşadıkları olaylar nedeniyle ilişkileri gerilimli bir hal almıştır.
Yaz tatili boyunca, babanın sert tutumu ve kızın asi tavırları arasında bir çekişme yaşanır. Ancak aynı zamanda, birbirlerine yeniden bağlanma fırsatı da bulurlar. Hem doğa hem de kendi geçmişleri ile yüzleşirler ve ilişkilerini onarmak için çalışırlar.
Baba ve kızın iç dünyalarını, aralarındaki farklılıkları ve ortak bağlarını anlatan "Montana Story", atmosferik çekimleri ve duygusal anlatımı ile dikkat çeken bir film olarak öne çıkmaktadır.