21 Görüntülenme
Meteler izle (2019)
4.3 IMDB Puanı

Meteler izle (2019)

  • Yapım Yılı Turkey
  • Yapım Şirketi Jineps Yapim
  • Film Süresi 1s 25dk
Oyuncular Gökhan Mumcu , Serhan Çeliker , Temmuz Gürkan Karaca , Cem Okyay , Kerem Tanik , Mete Deran , Burak Akbulut , Nazim Atci , Mert Temizci
Meteler filmi Türk askerinin sahada zorlu şartlar altında gösterdiği mücadeleyi en ince ayrıntısına kadar, iliklerinize işlenecek şekilde anlatan bir filmdir. Kürşad, tim komutanı olarak görevlendirilmiştir ve ekibinde 8 tane de asker bulunmaktadır. Bu aslan parçaları dağda bir grup teröristin peşine düşerler. Çok önemli bir operasyon olan Afrin operasyonunun anlatıldığı filmde, Kürşad komutan ve timi o bölgede görev yapan arkadaşlarına destek için görevlendirilmişlerdir. Meteler timi sadece peşinde oldukları teröristlere değil o bölgede ne kadar yabancı güç varsa hepsine sıkıntı olmak için oradalardır. Herkesin korkulu rüyası olan bu tim ve arkadaşlarının canlarından daha önce düşündükleri tek bir şey vardır. O da sınırları korumak.

Açıklama 2: Kahramanlıkların anlatıldığı harika bir film sizlerle. Afrin operasyonunu konu edinen filmde 43. Günü geldiğinde yaşananlar duygusal yönü ile anlatılmaktadır. Dış unsurların asker üzerine gelmesi ile birlikte kahramanlıklar yaşanmaya başlar. Meteler filminde oldukça destansı olayların yaşandığı ve izleyiciyi derinden etkileyecek sahneleri ile dolu bir film. Yakın zamanda gerçekleşmiş olan olayları muhteşem bir şekilde izleyici ile buluşturmak istenmektedir. Askerlerin yaşadıkları zor anlar ve bu zor anlarda kahramanlıkları ile göz dolduruyor. Senaryosu ile oldukça dikkat çeken film izleyicilerin de merakla izleyeceği ve etkisinde kalacağı türden. Gurur verici sahneleri ile o anı yaşıyormuş hissini seyirciye aktarabilecek türde olması da can alıcı özelliklerdendir. İzleyicinin severek ve hoşuna giderek izleyeceği sahneleri de uzun süre etkisini bırakacaktır.