22 Görüntülenme
Me Nokta Ali izle (2021)
3.7 IMDB Puanı

Me Nokta Ali izle (2021)

(Me Nokta Ali)
  • Yapım Yılı 2021
  • Film Süresi 01
Oyuncular Ilkin Oguzhan Çakir , Merve Sevi , Ayhan Tas , Haci Ali Konuk , Orçun Kaptan , Tahsin Taskin , Yasar Sengül , Muzaffer Uzunyilmaz , Burçak Kabadayi , Erol Tasci , Naci Tasdögen , Erol Tasci
Me Nokta Ali izle, küçük yaşta anne ve babasını kaybeden ve köy evinde dedesiyle birlikte yaşayan bir çocuktur. Sakar ve şaşkın halleriyle köyde kargaşa yaratırken, uğursuz olarak anılır. Dedesinin vefatından sonra ise, dedesinin yakın dostu olan varlıklı iş adamı Kenan Bey'in yanına şehre taşınır.
Kenan Bey, Ben Nokta Ali'ye kendi hastanelerinden birinde iş imkanı sağlar ve Ali, temizlik ve hastabakıcı göreviyle çalışmaya başlar. Ne yazık ki, Ali'nin sakarlıkları burada da devam eder ve hastanede gizemli bir şekilde yedi kişi hayatını kaybeder. Bu trajik ölümlerin sorumlusu Ben Nokta Ali'dir. Hastane müdürü Mutlu Bey, ölümlerin sebebini bulur, fakat Ali'yi karşısında bulunca işler zorlaşır.
Ben Nokta Ali'nin hayatında başka bir macera daha yaşanır. Bir kaza sonucu hastaneye getirilen Bahar ile tanışır ve ona karşı duygular beslemeye başlar. Ali aşık olmuştur. Bahar ise, babasının evlilik baskılarından kaçarak, Facebook'tan tanıştığı ve sevdiği bir adamı bulmak için Belçika'dan gelmiştir.
Film, Bahar'ın maceralarını ve Ben Nokta Ali ile yollarının kesişmesi sonucu yaşadığı ilginç hikayeyi konu almaktadır.