22 Görüntülenme
Komanın Ardından – Le patient izle (2022)
6 IMDB Puanı

Komanın Ardından – Le patient izle (2022)

(Le patient)
  • Yapım Yılı 2022
  • Film Süresi 01
Oyuncular Txomin Vergez , Clotilde Hesme , Rebecca Williams , Audrey Dana , Stéphane Rideau , Matthieu Lucci , Alex Lawther , Baptiste Carrion-Weiss , Raphaël Sergio , Karine Martin-Prevel , Laurie Fangeon , Sara Touboul , Eva Murin , Léonard Signoret , Marion Maurel , Valentin Dupic , Amélie Prevot
Komanın Ardından (Le patient) izle, psikiyatrik bir klinikte geçen bir gerilim filmidir. Film, bir adamın kliniğe girdikten sonra yaşadığı korku dolu maceraları konu alır.
Filmde, Jerome isimli bir adam, anksiyete rahatsızlığı nedeniyle psikiyatrik bir kliniğe yatırılır. Ancak, kendisini rahatlatmak için alınan ilaçların yan etkisiyle, gerçeklikle hayal arasındaki sınırları bulanıklaşmaya başlar. Kliniğin gizemli geçmişi, diğer hastaların davranışları ve kendisini izleyen bir varlık, onu korku dolu bir yolculuğa çıkarır.
Film, karanlık ve gizemli bir atmosfer yaratırken, psikolojik gerilim unsurlarını da kullanır. Ayrıca filmde, insan zihninin sınırları, kişilik bozuklukları ve anksiyete rahatsızlığı gibi konular da ele alınır. "Le Patient", yönetmenliğini Alexandre Courtès'in yaptığı bir Fransız yapımı gerilim filmidir ve başrollerinde Mélanie Thierry, Vincent Elbaz ve Philippe Torreton gibi deneyimli oyuncular yer alır.