9 Görüntülenme
Kolpaçino Bomba Filmi izle
5.7 IMDB Puanı

Kolpaçino Bomba Filmi izle

(Kolpaçino)
  • Yapım Yılı Turkey
  • Yapım Şirketi Su Filmcilik
  • Film Süresi 1 saat 32 dakika
Oyuncular Safak Sezer , Aydemir Akbas , Ali Çatalbas , Arzu Yanardag , Volkan Adiyaman , Yilmaz Aslan , Orhan Aydin , Asli Bankoglu , Volkan Basaran , Osman Beyaz , Günay Ibicioglu , Ihsan Ilhan , Kemal Inci , Kadir Kandemir , Kesici Murat
Kolpaçino: Bomba izle, Türk komedi filmidir. Filmin hikayesi, ilk "Kolpaçino" filminin (2009) devamı niteliğindedir ve yine yönetmenliğini Şafak Sezer üstlenmiştir.
Filmin hikayesi, Özgür (Şafak Sezer) ve Ali (Timur Acar) adlı iki kafadarın başından geçen maceraları konu alır. İkili, kendilerine ait bir taksi durağı işletirler ve şehirde turistleri gezdirirler. Bir gün, yanlışlıkla bir grup teröristin bombalı eylemine karışırlar ve teröristlerin hedefi haline gelirler.
Özgür ve Ali, teröristlerin bombasını patlatmaması için ellerinden geleni yaparlar ve bu sırada polislerle de karşılaşırlar. Ancak, polislerin de işleri yolunda gitmez ve Özgür ve Ali, bir kez daha kendilerini tehlikeli bir maceranın içinde bulurlar.
Filmin konusu, kahramanlarımızın çılgın ve komik maceraları, yan karakterlerin ilginç öyküleri ve Türk toplumunun bazı yanlarını hicveden mizahi anlatımı üzerine yoğunlaşır. "Kolpaçino: Bomba", absürt ve yer yer gülünç sahneleriyle, Türk komedi severler tarafından ilgiyle izlenen bir film oldu.