43 Görüntülenme
Kelimeler Yetmez (A Thousand Words) izle (2012)
5.8 IMDB Puanı

Kelimeler Yetmez (A Thousand Words) izle (2012)

(A Thousand Words, As Mil Palavras, Хиляда думи, Tuhat sõna, Mille mots, Noch Tausend Worte, Mono hilies lexeis, Χίλιες Λέξεις, Μόνο Χίλιες Λέξεις, Ezer szó, Una bugia di troppo, ジャックはしゃべれま1,000, Tukstantis zodziu, Más que mil palabras, Tysiąc słów, Mil Palavras, O mie de cuvinte, Тысяча слов, Hiljadu reči, Tisoc besed, Mil palabras, 千字遺言, Kelimeler Yetmez)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi DreamWorks / Saturn Films / Work After Midnight Films / Varsity Pictures
  • Film Süresi 1 saat 31 dakika
Oyuncular Eddie Murphy , Kerry Washington , Emanuel Ragsdale , Jill Basey , Greg Collins , Robert LeQuang , Michael G. Wilkinson , Lyndsey Nelson , Michael Cody Gilbert , Lou Saliba , John Gatins , Clark Duke , Cliff Curtis , Mitchell Fink , Edi Patterson
Kelimeler Yetmez (A Thousand Words) izle, adlı 2012 yapımı film, hırslı bir iş adamının bir ağacın büyüsünü kırdıktan sonra, sadece bin kelime konuşabilme kısıtlaması ile mücadele etmek zorunda kalmasını konu almaktadır.
Film, Jack McCall (Eddie Murphy) adlı bir yayıncının hikayesiyle başlar. Jack, hayatında yalan söyleyerek ve başkalarını manipüle ederek ilerlemiştir. Ancak, bir gün bir ağacı keserken bir büyücünün lanetiyle karşılaşır ve konuştuğu her kelime için bir yaprak ağaçtan düşer. Bu durum, Jack'in hayatını kökünden değiştirir.
Jack, kelimelerini çok dikkatli seçmeye başlar ve bu durum, iş, arkadaşlık ve aile hayatı üzerinde büyük bir etki yaratır. Jack, bir yandan bu sınırlama ile mücadele ederken, diğer yandan hayatındaki yanlışları telafi etmek için bir fırsat elde eder.
"A Thousand Words", insanların hayatta önemli olan şeylere odaklanmalarını ve sözlerinin etkisini anlamalarını sağlayan bir film olarak karşımıza çıkar. Ayrıca, kişisel gelişim ve farkındalık konularına da değinir.