19 Görüntülenme
Kan Ve Çikolata Türkçe Dublaj izle
5.3 IMDB Puanı

Kan Ve Çikolata Türkçe Dublaj izle

(Blood and Chocolate, Besos de sangre, Sangue e Chocolate, Кръв и шоколад, Sang et chocolat, Krv i čokolada, Krev jako cokoláda, Le goût du sang, Blood & Chocolate - Die Nacht der Werwölfe, Aima kai sokolata, Vér és csokoládé, Blood and Chocolate - La caccia al licantropo è aperta, Blood Wolf, Asinis un šokolāde, Krew jak czekolada, Pasiune si destin, Кровь и шоколад, La marca del lobo, Kan ve çikolata, Blood & Chocolate, Hôn Sói)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) / Lakeshore Entertainment / Daniel Bobker Productions / Berrick Filmproduktion / Blood & Chocolate Productions Ltd.
  • Film Süresi 1 saat 38 dakika
Oyuncular Agnes Bruckner , Hugh Dancy , Olivier Martinez , Katja Riemann , Bryan Dick , Chris Geere , Tom Harper , John Kerr , Jack Wilson , Vitalie Ursu , Bogdan Voda , Kata Dobó , Rodica Mandache , Sandu Mihai Gruia , Helga Racz
Sonu gelmeyen bir kaçış öyküsü... Vivian, yıllar evvel ailesinin avcılar tarafından katledildiği vahşice saldırıdan kurtulmayı başarmıştır. Taşıdıkları gizemli kan nedeni ile topyekün bir yok etme eylemi olarak gelişen bu saldırı, Vivian’ın bütün hayatını bir kaçış içinde geçirmesine neden olacaktır. Kurtadam olduğu gerçeği ile yaşamak zorunda olan Vivian için kaçmaktan ve sürekli olarak gizlenmekten başka seçenek yoktur. Bükreş’te göreceli olarak kurduğu güvenli yaşam dahi, son derece sahte bir görüntüdür. Çünkü kendini mutlu ve özgür hissedebildiği tek yer, şehrin dışındaki ormanlardır. Yeryüzündeki son kurtadam sürülerinden biri ile de iletişim halinde olan Vivian, kurtadamların varoluşu ile ilgili olarak önyargısız gerçeklere ulaşmak isteyen yazar Aiden’le tanıştığında, ilk kez kendisi ile ilgili açık olabilmeyi ister. Ama yapılacak bir şey yoktur çünkü geleceği çoktan belirlenmiştir. Karanlıklar Ülkesi’nin yapımcısından yeni bir kurtadam hikayesi olarak karşımıza çıkan Blood and Chocolate, Katja von Garnier yönetiminde beyazperdede! Jetfilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.