25 Görüntülenme
Jurassic Evcil Dinozoru – (The Adventures of Jurassic Pet) izle (2019)
3.8 IMDB Puanı

Jurassic Evcil Dinozoru – (The Adventures of Jurassic Pet) izle (2019)

(The Adventures of Jurassic Pet)
  • Yapım Yılı 2019
  • Film Süresi 01
Oyuncular Laurie Cummings , Ashtyn Barlow Nguyen , Ben Hall , Brooks Ryan , Jonnie Parnell , Jamie Loy , Thomas Rivas , Evan Assante , Lisandro Boccacci , Kyler Charles Beck , Lucas Ross , Jake Washburn , Nhan Le , C. Neil Davenport , Barbara Sandlin , Rita Scranton , David C Tam , Kenny Pitts
Jurassic Evcil Dinozoru - (The Adventures of Jurassic Pet) izle(2019), Ryan Bellgardt tarafından yönetilen aile dostu bir macera filmidir. Film, genç bir çocuk olan Chris (Kyler Charles Beck) ve onun klonlanmış dinozor evcil hayvanı Albert'in maceralarını anlatır.
Hikaye, Chris'in babası tarafından alınan bir dinozor yumurtasıyla başlar. Yumurta, evlerindeki dinozor laboratuvarında bir Triceratops klonu olan Albert'i doğurur. Chris ve Albert hızla arkadaş olurlar ve birlikte çeşitli maceralara atılırlar.
Bu süreçte, kötü niyetli bir bilim adamı olan Dr. Alberts (David Fletcher-Hall), Albert'i ele geçirip kendi karanlık planları için kullanmayı amaçlar. Chris, yeni arkadaşı Albert'i korumak için elinden geleni yapar ve onu kötü bilim adamının elinden kurtarmak için bir dizi tehlikeli ve heyecan verici olaya karışır.
"The Adventures of Jurassic Pet", ailelerin birlikte keyifle izleyebileceği, dostluk ve cesaret temalarını işleyen eğlenceli bir filmdir.