27 Görüntülenme
Işıktan Gelen – Light from Light izle (2019)
6.1 IMDB Puanı

Işıktan Gelen – Light from Light izle (2019)

(Love Sarah)
  • Yapım Yılı 2020
  • Film Süresi 01
Oyuncular Candice Brown , Shelley Conn , Shannon Tarbet , Celia Imrie , Margherita Barbieri , Katya Bourvis , Rachel Maybank , Sophie Mergallyev , Sandy Nuttall , Amelia O'Hara , Alessandra Marie Perdichizzi , Alyshia Waite , Hannah Williams , Rose Alice , Louise Swayne , Christian Di Sciullo , Max Parker , Andrew David
"Işıktan Gelen izle" adlı 2019 filmi, Louisiana'da yaşayan bir kadın olan Shelia'nın hikayesini anlatıyor. Shelia, ufak tefek paranormal olayları çözmekle uğraşan bir medyumdur. Kendi hayatı da oldukça sorunludur, kocasından ayrılmış ve 16 yaşındaki oğlu ile birlikte yaşamaktadır.
Bir gün, Richard adında bir adam Shelia'ya danışmak için gelir. Richard, uzun yıllar önce karısının ölümünden sonra hala onun hayaletini gördüğünü ve onunla konuşabildiğini iddia etmektedir. Shelia, Richard'ın bu paranormal deneyimlerini çözmeye çalışırken kendi hayatına da bakmak zorunda kalır ve aralarında beklenmedik bir bağ oluşur.
Film, kayıp, ölüm, aşk ve insan ilişkileri gibi evrensel temaları ele alırken, medyumluğun doğası ve insanların kendi iç dünyalarındaki sırlar ve kaygılar hakkında da düşündürücü sorular soruyor.