45 Görüntülenme
İntikam kanunu (The Man from Laramie) izle
7.3 IMDB Puanı

İntikam kanunu (The Man from Laramie) izle

(The Man from Laramie)
  • Yapım Yılı 1955
  • Film Süresi 01
Oyuncular James Stewart , Arthur Kennedy , Donald Crisp , Cathy O'Donnell , Alex Nicol , Aline MacMahon , Wallace Ford , Jack Elam , John War Eagle , James Millican , Gregg Barton , Boyd Stockman , Frank DeKova , Beulah Archuletta , Jack Carry , Bill Catching , Frank Cordell , Kay Koury
İntikam kanunu (The Man from Laramie) izle, adlı 1955 yapımı film, bir dizi olayın merkezinde geçen bir Western filmidir. Filmin konusu, Will Lockhart adlı ana karakterin hikayesini anlatır. Will Lockhart, Laramie'den (bir kasaba) gelen bir yük tüccarıdır. Laramie'de silahlarla dolu bir kasabada, Lockhart, kasabanın gizemli ve tehlikeli bir kişiliği olan Waggoman ailesiyle karşı karşıya gelir.
Lockhart'ın amacı, Laramie'de satılması planlanan silahların ve erzakın Cheyenne kabileleri tarafından satın alınması için oraya getirilen tedarik konvoyunun lideri olan oğlunu bulmak ve ona yardım etmektir. Ancak kasabanın sakinleri ve Waggoman ailesi tarafından pek de hoş karşılanmaz. Lockhart, kasabanın kirli sırlarını açığa çıkarmaya çalışırken birçok zorlukla karşılaşır ve Waggoman ailesiyle tehlikeli bir çatışmaya sürüklenir.
Film, Western türünün klasik ögelerini içerirken, aynı zamanda karakterlerin çatışmaları ve gizemleri üzerine odaklanan bir hikaye sunar. James Stewart, filmde Will Lockhart'ı canlandırır ve filmin yönetmenliğini Anthony Mann yapar. "The Man from Laramie," Western türüne ilgi duyanların keyifle izleyebileceği bir klasik olarak kabul edilir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın