24 Görüntülenme
India Sweets and Spices izle (2021)
6.1 IMDB Puanı

India Sweets and Spices izle (2021)

(India Sweets and Spices)
  • Yapım Yılı 2021
  • Film Süresi 01
Oyuncular Sophia Ali , Rish Shah , Manisha Koirala , Kamran Shaikh , Anita Kalathara , Rupal Pujara , Adil Hussain , Moses Das , Kiah Alexandria Clingman , Thomas Kasp , Deepti Gupta , Ashritha Kancharla , Evan Elise Owens , Richa Chandra , Christina Burdette , Priya Deva , Raj Kala , Courtney Patterson
India Sweets and Spices izle, 2021 yapımı bir komedi-drama filmidir. Film, bir Amerikan üniversitesinde okuyan ve yaz tatilini evinde geçirmek için New Jersey'e dönen genç bir kadın olan Ayesha'nın hikayesini anlatır.
Ayesha, ailesinin sahip olduğu Hint marketinde çalışmaya başlar ve orada ailesinin yanı sıra, markette çalışan diğer Hindistanlılarla tanışır. Ayesha, zengin bir ailenin oğlu olan Varun ile tanışır ve aralarında bir romantizm başlar. Ancak, Varun'un geçmişi hakkında öğrendiği şeyler, Ayesha'yı Varun'a karşı güvensiz hale getirir.
Ayesha, ailesinin geçmişini ve Hindistanlı kökenlerini keşfederken, aynı zamanda birçok farklı karakterle de karşılaşır. Ayesha, çevresindeki insanlarla ve kendisiyle yüzleşirken, hayatındaki doğru yolu bulmak için mücadele eder.
Film, aile, kimlik, kültür ve romantizm gibi konuları ele alırken, aynı zamanda farklılıkların, benzersizliklerin ve birlikte yaşamanın güzelliklerini de vurgular.