You Are Desire

Bey
29 Şub 2024
You Are Desire

You Are My Desire Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

You Are My Desire 2023 dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Chinese Drama 2023, Çin Dizileri 2023, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

12 Ağustos 2023’de yayınlanmaya başlayan 2023 yapımı Çin dizilerindendir. Toplam 30 bölümden oluşan dizinin bölümleri 45 dakikalık süreden oluşuyor.

Mango TV tarafından yayınlanan dizi, komedi, romantik ve gençlik türünde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Deng Ke üstlendi.

5 Eylül 2023’de yayınlanan bölümü ile maraton tamamlandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Sabrina Zhuang, Zhou Yi Ran, Chen He Yi, Fan Shi Ran, Bian Tian Yang, Wang Chuan ve Liao Yin Yue gibi isimler yer alıyor.

Haftada 4 bölüm yayınlanan dizi You Are Desire adı ile de biliniyor.

Dizi Mydramalist‘te 8,3‘lük puana sahip oldu.

You Are My Desire konusu

Dizinin konusu, Lin Yu Jing’in ebeveynlerinin boşanmasının ardından, o ve babası yeni bir şehre taşındılar ve burada “kötü huylu” olduğu bilinen Shen Juan ile yeni okullarında aynı sınıf arkadaşı oldular. Üniversitede yeniden tanışırlar, ayrılırlar ve yeniden bir araya gelirler.

Lin Yu Jing, başlangıçta babasının yeniden evlenmesinin ardından karma bir aileye yeniden uyum sağlama konusunda endişeyle doluydu, ancak üvey annesi ve üvey kardeşi Fu Ming Xiu tarafından sıcak bir şekilde karşılandı. Ayrıca yeni bir gruba entegre olmanın zor olacağını düşünüyordu ancak yeni okulunda kısa sürede ilginç sınıf arkadaşlarıyla tanışır. Onun gelişi, bir yıl geride kalan yeni koltuk arkadaşı Shen Juan’da da değişikliklere yol açıyor.

Yorumlar