Lohusa Filminin Konusu Nedir, Oyuncuları Kimlerdir? Lohusa Filmi Ne Zaman Vizyona Giriyor?

Bey
14 Şub 2024
Lohusa Filminin Konusu Nedir, Oyuncuları Kimlerdir? Lohusa Filmi Ne Zaman Vizyona Giriyor?

Başrollerinde Gupse Özay ve Onur Güçay’ın rol aldığı Lohusa filmi, sinema severlere kahkaha tufanı yaşatmaya hazırlanıyor. Gupse Özay, ‘Deliha’, ‘Eltiler Savaşıyor’ ve ‘Görümce’ gibi dikkat çeken yapımlardan sonra bu kez de Lohusa ile hem senarist hem de oyuncu olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dikkat çeken filmin fragmanı izleyiciden tam not aldı, şimdi sıra gişede! Peki, Lohusa filiminin konusu nedir? Lohusa filminin oyuncuları kimlerdir?

İşte, Lohusa filmi hakkında merak edilenler…

“Deliha”, “Eltilerin Savaşı” ve “Görümce” gibi yapımları kaleme alan Gupse Özay’ın yeni filmi Lohusa’nın kahkaha dolu anlara sahne olan galasının ardından gözler filmin vizyon tarihine çevrildi.

Yönetmen koltuğunda Kıvanç Baruönü’nün oturduğu filmin çekimlerinin de bir hayli eğlenceli geçtiği biliniyor.

Lohusa Filminin Konusu Nedir?

Lohusa filiminde, taze ebeveynlerin 40 günlük süreçleri ele alınıyor. Lohusa dönemi olarak bilinen, genellikle doğumdan sonraki ilk altı haftalık süreç, yeni ebeveynlerin yaşadığı birbirinden komik olaylarla ele alınıyor. Kahramanlarımız Burcu ve Onur, çocuklarına kavuşma gününü heyecanla beklerken ‘komedinin doğumu başlıyor!’

Hamilelik döneminde, doğumdan sonra hayatının değişeceğine aldırmayan Burcu, aynı zamanda lohusa depresyonu da yaşamayacağından son derece emin. Fakat işler pek de düşündüğü gibi gitmiyor… Böylece Burcu ve Onur’un kahkaha tufanına dünüşen olaylarla başa çıkma şekli hem eğlenceli hem de duygusal bir hikayeye dönüşüyor.

Lohusa filmi, 19 Ocak 2024 Cuma günü vizyona giriyor. Çekimlerinin başladığı günden beri çok konuşulan film, komedi severleri sinema salonlarına dolduracak.

İşte, Lohusa filminin fragmanı ;

filmi izlemek için : hdfilmvadisi.org/lohusa-2024-yerli-film-izle/

Yorumlar