44 Görüntülenme
Goodbye izle (2022)
8.1 IMDB Puanı

Goodbye izle (2022)

(Goodbye)
  • Yapım Yılı 2022
  • Film Süresi 02
Oyuncular Amitabh Bachchan , Neena Gupta , Rashmika Mandanna , Pavail Gulati , Abhishekh Khan , Sahil Mehta , Shivin Narang , Sunil Grover , Elli Avrram , Ashish Vidyarthi , Arun Bali , Akash Boro , Ivanka Das , Jyoti Kapoor , Neelu Kohli , Murari Kumar , Sanjeev Pandey , Divya Seth Shah
"Goodbye izle", Kariyerindeki ilk önemli başarısını arkadaşlarıyla kutlamaya dalmış olan Tara Bhalla (Rashmika Mandanna), babası Harish'in (Amitabh Bachchan) telefon aramalarını kaçırır. Dünyası, o telefonların annesi Gayatri'nin (Neena Gupta) beklenmedik ölüm haberini iletmek için yapıldığını keşfettiğinde başına yıkılır. Bundan sonraki gelişmeler ise hikayenin temelini oluşturur.
Türkçeye uyarlanmış ve özgünleştirilmiş olarak, bu hikaye, genç ve başarılı Tara'nın, annesinin ani ölümüyle yaşadığı travma ve sonrasında geçirdiği dönüşümü anlatır. Tara, bu zor süreçte ailesiyle olan bağlarını yeniden değerlendirecek ve annesinin yokluğunda babası Harish'le ilişkisini güçlendirmeye çalışacaktır. Tara'nın bu sarsıcı olaylar karşısında nasıl başa çıktığı ve hayatındaki değişikliklere nasıl adapte olduğu, filmin duygusal ve dokunaklı hikayesini oluşturur.