17 Görüntülenme
Frankie Ve Johnny Frankie And Johnny Türkçe Altyazılı izle
6.7 IMDB Puanı

Frankie Ve Johnny Frankie And Johnny Türkçe Altyazılı izle

(Frankie and Johnny, Frankie y Johnny, Frankie & Johnny, Франки и Джони, Frankie et Johnny, Frankie i Johnny, Frankie a Johnny, Frankie und Johnny, Φράνκι & Τζώννυ, Krumplirózsa, Paura damare, Frenke ir Džonis, Frankie e Johnny, Frenki i Džoni, Frankie in Johnny, Фрэнки и Джонни, 性、愛情、漢堡飽, Frankie ve Johnny, Frankie y Johhny, Frankie and Johnny in the Clair De Lune)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures
  • Film Süresi 1 saat 58 dakika
Oyuncular Al Pacino , Michelle Pfeiffer , Hector Elizondo , Nathan Lane , Kate Nelligan , Jane Morris , Greg Lewis , Al Fann , Ele Keats , Fernando López , Glenn Plummer , Tim Hopper , Harvey Miller , Sean OBryan , Goldie McLaughlin
Frankie ve Johnny (Frankie and Johnny) izle, Terrence McNally'nin yazdığı Frankie and Johnny in the Clair de Lune oyununa dayanan bir romantik komedi-drama filmidir. Film, bir gece kulübünde garson olarak çalışan Frankie (Michelle Pfeiffer) ve Johnny (Al Pacino) adlı bir aşçının romantik ilişkisini anlatıyor. Johnny, hapis hayatını geride bırakmaya çalışan bir adamdır ve Frankie'ye tutkulu bir şekilde aşık olur. Frankie ise aşka inanmayan, geçmişteki kötü ilişkilerinden dolayı savunmasız bir şekilde korku içinde olan bir kadındır. İkilinin arasındaki bu zorlu aşk hikayesi, film boyunca işlenmektedir.