3 Görüntülenme
En Uzun Hafta The Longest Week Türkçe Dublaj izle
5.4 IMDB Puanı

En Uzun Hafta The Longest Week Türkçe Dublaj izle

(The Longest Week, Una semana larga, Uma Semana a Três, Une semaine sans fin, Une semaine ordinaire, Liebe to go - Die längste Woche meines Lebens, Ατέλειωτη εβδομάδα, A leghosszabb hét, Lehitahev beBeatrice, 7 giorni per cambiare, ザ・ロンゲスト・ウイーク, Ilgiausia savaite, Bardzo długi tydzień, Самая длинная неделя, Najdaljsi teden, En Uzun Hafta, Найдовший тиждень)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Armian Pictures / Atlantic Pictures (II) / Far Hills Pictures / YRF Entertainment / Yash Raj Films
  • Film Süresi 1 saat 26 dakika
Oyuncular Jason Bateman , Tony Roberts , Laura Clery , William Abadie , Stephen Temperly , Alexandra Neil , Seamus Davey-Fitzpatrick , Barry Primus , Olivia Wilde , Billy Crudup , Jayce Bartok , Danny Deferrari , Auden Thornton , Steve Witting , Maureen Mueller
En Uzun Hafta (The Longest Week) izle, 2014 yapımı bir romantik komedi filmidir. Film, zengin ve sorumsuz bir adam olan Conrad Valmont'un hikayesini anlatır.
Conrad, ailesinin varlıklı yaşam tarzı içinde lüks bir hayat sürdürürken, bir gün babasının onu evden kovduğunu öğrenir. Conrad, zor durumda kalır ve yakın arkadaşı Dylan'in yanına taşınır. Burada, Dylan'in kız arkadaşı Beatrice ile tanışır ve romantik bir ilişkiye başlarlar.
Ancak, Conrad'ın romantik hayatı, ailesinin varlıklı yaşam tarzının dışında bir dünyada yaşayan biri olarak karşılaştığı zorluklarla karşı karşıya kalır. Conrad, hayatını düzeltmek ve Beatrice'i geri kazanmak için çalışırken, ailesi ve arkadaşları ile ilişkileri değişir.
Film, aşk, dostluk, para ve aile gibi konuları ele alırken, aynı zamanda birçok komik sahne de içerir. Karakterlerin hayatındaki değişimlerin, bir kişinin kendini yeniden keşfetme sürecinin ve hayatın kendi yönünü bulma arayışının hikayesi anlatılır.