29 Görüntülenme
Düşlerin Yolu Sus Söyleme izle (2021)
5.0 IMDB Puanı

Düşlerin Yolu Sus Söyleme izle (2021)

(Road of Dreams)
  • Yapım Yılı 2021
Oyuncular Peker Açikalin , Melissa Deger , Furkan Eroglan , Volkan Güleç , Lila Gürmen , Sinan Sicimoglu , Rafael Cemo Çetin , Sinan Çetin
Düşlerin Yolu Sus Söyleme izle, adlı 2021 yapımı film, farklı hayat hikayelerine sahip insanların yollarının kesişmesiyle oluşan bir yolculuk hikayesini anlatan bir drama filmidir.
Film, farklı karakterlerin hayat hikayelerini takip eder. İstanbul'da yaşayan İpek (Ezgi Mola), hayatının dönüm noktasında kendini bulur ve hayatında bir değişiklik yapmak için yola çıkar. Yolculuğunda, bir otostopçu olan Şahin (Engin Altan Düzyatan) ile tanışır.
Şahin, farklı bir hayat hikayesine sahip olan birisidir ve İpek ile birlikte yola devam ederler. Birlikte seyahat ederken, farklı insanların hayatlarına dokunurlar. Bu insanlar arasında bir kadın yazar (Ahu Türkpençe), bir müzisyen (Ozan Güven) ve bir fotoğrafçı (Ekin Türkmen) gibi farklı hayat hikayelerine sahip olan karakterler de yer alır.
Film, farklı karakterlerin hayatlarına dokunan bir yolculuk hikayesi olarak öne çıkar. İpek ve Şahin'in yolculukları sırasında tanıştıkları diğer karakterlerin hikayeleri de filme dahil edilir. Ayrıca, filmde seyahatin insanlara hayatlarında bir şeyleri değiştirme fırsatı verdiği teması da işlenir.
"Road of Dreams", insan hikayelerine ve yolda olmanın yaşam üzerindeki etkisine odaklanan bir drama filmi olarak dikkat çeker. Film, farklı hayat hikayeleri ve karakterlerin çeşitliliği ile izleyiciyi etkileyici bir yolculuğa çıkarır.