17 Görüntülenme
Dünyada – In the Earth izle (2021)
5.2 IMDB Puanı

Dünyada – In the Earth izle (2021)

(In the Earth)
  • Yapım Yılı ingilizce
  • Film Süresi 01
Oyuncular John Hollingworth , Mark Monero
Dünyada (In the Earth) izle, Ben Wheatley tarafından yönetilen bir korku/gerilim filmidir. Film, bir pandemi sonrası dünyada geçer ve ormanın derinliklerinde gizemli bir ritüelin peşinde koşan iki bilim insanının hikayesini anlatır.
Filmde, Martin (Joel Fry) adında bir bilim adamı, pandemi nedeniyle yalnız kalmış bir araştırma merkezinde çalışırken, aynı alanda çalışan doktor Alma (Ellora Torchia) ile birlikte bir görev için ormana giderler. Burada, ormanda yaşayan gizemli bir grup insanla karşılaşırlar ve kendilerini beklenmedik bir maceranın içinde bulurlar.
Ormanda ilerledikçe, doğaüstü olaylar ve gizemli varlıklarla karşılaşırlar. İkili, bu esrarengiz dünyanın içinde kaybolurken, ormanın derinliklerindeki bir ritüeli çözmeye çalışırlar. Ancak, bu ritüel kendilerini korkunç bir gerçekle yüzleştirecektir.
"In the Earth", doğayla insan arasındaki ilişkiye ve insanların doğayı nasıl kullanabileceği hakkında önemli sorular sormaktadır. Film, doğaüstü olaylar, korkunç görüntüler ve gerilim dolu bir atmosferle, izleyiciyi heyecanlı bir yolculuğa çıkarır.