10 Görüntülenme
Dövüşçü – In Full Bloom izle (2019)
5.7 IMDB Puanı

Dövüşçü – In Full Bloom izle (2019)

(In Full Bloom)
  • Yapım Yılı 2019
  • Film Süresi 01
Oyuncular Tyler Wood , Yusuke Ogasawara , Hiroyuki Watanabe , Timothy V. Murphy , Sean Scott McCracken , Stefanie Estes , Hidetoshi Imura , Shu Sakimoto , Francis Polo , Hazuki Kato , Shin Shimizu , Takahiro Fukuda , Navid Negahban , Johnson Kim , Masao Kitamura , Yuya Sasaki , Akihisa Ueno , John Wusah
"Dövüşçü izle" 2019 filmi, iki eski dövüş sanatçısının, Lenny ve Sonny'nin hikayesini anlatıyor. Lenny, bir zamanlar çok başarılı bir dövüş sanatçısıydı, ancak artık yarışmalara katılamayacak kadar yaşlanmıştır. Sonny ise, Lenny'nin bir zamanlar öğrencisiydi, ancak şimdi çetesinin lideri olmuştur ve yasadışı işler yapmaktadır.
Lenny, hayatının son mücadelesini vermek için bir kez daha dövüş sanatlarına geri dönmeye karar verir. Ancak bu sefer, ölümcül bir hastalıkla mücadele etmektedir. Lenny'nin son isteği, Sonny'nin de dövüş sanatlarına geri dönerek kendisine karşı son bir mücadele vermesidir.
Filmin konusu, Lenny ve Sonny'nin geçmişteki hataları ve hayatlarındaki değişimleri üzerine odaklanarak, geçmişle yüzleşme, kefaret ve özgürleşme gibi temaları ele alıyor.