23 Görüntülenme
Dönüşüm – Skin Walker izle (2019)
4.3 IMDB Puanı

Dönüşüm – Skin Walker izle (2019)

(Skin Walker)
  • Yapım Yılı 2019
  • Film Süresi 01
Oyuncular Amber Anderson , Udo Kier , Jefferson Hall , Sophie Mousel , Luc Schiltz , Rita Bentos Dos Reis , Luc Feit , Éric Gigout , Juliette Gillis , Tony Hegarty , Marja-Leena Junker , Sarah Lamesch , Bérangère Mc Neese , Jonathan Lo Monaco , Godart Nicolas , Denis Simonetta
"Dönüşüm izle" adlı 2019 filmi, bir ailenin paranormal olaylarla mücadele ettiği bir korku filmidir. Jodi, kocası Richard ve iki çocuğu ile birlikte Amerika'nın güneybatısındaki çölde yaşamaktadır. Ancak bir gün, evlerinde garip olaylar yaşanmaya başlar.
Jodi, ölmüş annesinin hayaletinin evlerini ziyaret ettiğine inanırken, Richard ise bu olayların mantıklı bir açıklaması olması gerektiğine inanmaktadır. Ancak bir gece, ailelerinin evine giren bir saldırgan, onları öldürmeye çalışır. Saldırıdan kurtulmayı başaran aile, artık hem kendilerini hem de birbirlerini sorgulamaya başlarlar.
Kırsal Amerika'nın gizemli atmosferi ve korkunç doğası, film boyunca gerilimi arttırarak seyirciyi büyülemektedir. Film, insanın karanlık tarafı, geçmişle yüzleşme ve aile bağları gibi temaları işlerken, paranormal olaylar ve gizemli güçler hakkındaki korkularımızı da derinlemesine ele almaktadır.