9 Görüntülenme
Diriliş Türkçe Dublaj izle
5.9 IMDB Puanı

Diriliş Türkçe Dublaj izle

(After.Life, Além da Vida, Задгробен живот, Après la vie, Después de la vida, Nakon smrti, After Life, Meta thanaton, Μετά θάνατον, A halott túlélő, アフターライフ, Zycie.po.Zyciu, Depois da Vida, Dincolo de viata, Жизнь за гранью, Po zivljenju, Más allá de la muerte, Diriliş, Afterlife)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Lleju Productions / Harbor Light Entertainment / Plum Pictures
  • Film Süresi 1 saat 44 dakika
Oyuncular Christina Ricci , Liam Neeson , Justin Long , Chandler Canterbury , Celia Weston , Luz Alexandra Ramos , Josh Charles , Rosemary Murphy , Malachy McCourt , Shuler Hensley , Alice Drummond , Sam Kressner , Doan Ly , Jack Rovello , Prudence Wright Holmes
Korkunç bir trafik kazası geçiren Anna (Ricci) kazadan sonra kendine geldiğinde cenaze müdürü Eliot Deacon (Neeson)’ın kendi bedenini cenazeye hazırlamakta olduğunu farkeder. Aklı karışmış, korkmuş ve hala canlı halde olan Anna öldüğüne inanmaz; Deacon ise onun ‘öbür dünyaya’ intikal ettiğini düşünmektedir. Eliot onu ölülerle iletişim kurabildiğine ve kendisine bir tek onun yardımcı olabileceğine dair ikna eder. Cenaze evinde tıkılı kalan Anna’nın Eliot dışında şansı yoktur. En derin korkularıyla yüzleşip, kendi ölümünü kabullenmek durumundadır. Fakat Annanın yastaki erkek arkadaşı Paul (Long), Eliot’ın göründüğü gibi biri olduğuna dair süphelidir. Cenaze töreni yaklaştıkça Paul da rahatsız edici gerçeği çözümlemeye başlar fakat bunun için çok geç olabilir çünkü Anna çoktan öbür dünyaya geçişini tamamlamaya başlamıştır. Jetfilmizle.Biz Sunar iyi Seyirler.