17 Görüntülenme
Diri Diri Göm Türkçe Dublaj izle
3.9 IMDB Puanı

Diri Diri Göm Türkçe Dublaj izle

(Buried Alive, Buried Alive - Lebendig begraben, Thammenos zontanos, Élve eltemetve, Buried Alive - Sepolti vivi, Game, Farma strachu, Enterrado Vivo, Îngropat in trecut, Заживо погребённые, Enterrados vivos, Diri diri göm, Untitled Art Monterastelli Project)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Horror Two / MWM Studios
  • Film Süresi 1 saat 34 dakika
Oyuncular Terence Jay , Leah Rachel , Steve Sandvoss , Erin Reese , Germaine De Leon , Lindsey Scott , Tobin Bell , Beth Biasella
Diri Diri Göm (Buried Alive) izle, 2007 yapımı bir gerilim filmidir. Film, bir adamın, öldü sanıldıktan sonra gömülmesi ve yaşamaya çalışması üzerine kuruludur.
Filmin ana karakteri, Clint Goodman (Tim Matheson), başarılı bir iş adamıdır. Bir gün, Clint, kendisini, bilinmeyen bir yerde, yaşayan ölü olarak gömülü bulur. Clint, gömülü olduğu yerden çıkmak için mücadele ederken, aklında sadece ailesi ve hayatta kalmaya odaklanır.
Clint, telefonu ve çakmağı olan küçük bir alan içinde, kendisini dışarıya çıkarmaya çalışır. Ancak, zamanla, havasızlık ve su sızıntısı gibi sorunlarla karşı karşıya kalır. Clint, yaşama isteğiyle mücadele ederken, çocukluk anıları, hayal kırıklıkları ve başarısızlıkları gibi geçmişiyle yüzleşir.
Film, sıkışıp kalmış hissi veren atmosferiyle, seyircilere gerilim dolu bir deneyim sunar. Ayrıca, karakterin iç dünyasına odaklanarak, hayatta kalmak için verilen mücadeleyi derinleştirir. "Buried Alive", hayatta kalma mücadelesini konu alan gerilim dolu bir film olarak öne çıkar.