53 Görüntülenme
Dev Yaratık Türkçe Dublaj izle
3.6 IMDB Puanı

Dev Yaratık Türkçe Dublaj izle

(Behemoth, Béhémoth, la créature du volcan, Arhegono plasma, A Behemót, A Criatura da Montanha, Бегемот, Dev yaratık, Volcanosaur)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Goliath Pictures / Cinetel Films / RHI Entertainment / Reel One Entertainment
  • Film Süresi 1 saat 30 dakika
Oyuncular Ed Quinn , Pascale Hutton , Cindy Busby , Jessica Parker Kennedy , Ty Olsson , William B. Davis , Garry Chalk , James Kirk , Shaw Madson , Marsha Regis , Michael Adamthwaite , Nicolas Ouellette , John Hainsworth
Dev Yaratık (Behemoth) izle, David Hogan tarafından yönetilen ve düşük bütçeli bir televizyon filmidir. Bu bilim kurgu ve korku türündeki film, doğaüstü bir tehditle başa çıkmak zorunda kalan küçük bir kasabayı konu almaktadır.
Filmin hikayesi, Pasifik Kuzeybatısı'ndaki bir dağ kasabasında geçer. Kasabanın sakinleri, sıradışı depremler ve diğer doğa olayları yaşamaya başlar. Bu gizemli olaylar üzerine, bir grup araştırmacı ve kasaba sakinleri, kötü amaçlı, devasa bir yaratığın uyanışına tanıklık ederler. Bu yaratık, yerin derinliklerinden gelmiş ve dünya üzerinde büyük bir yıkım yaratmaya başlamıştır.
Araştırmacılar ve kasaba sakinleri, bu dev yaratığı durdurmak ve dünyayı kurtarmak için bir araya gelerek, tehlikenin üstesinden gelmeye çalışırlar. Film, düşük bütçesine rağmen, gerilim ve macera dolu bir hikayeye sahiptir.