13 Görüntülenme
Daha izle (2017)
6.8 IMDB Puanı

Daha izle (2017)

(Daha, More, Még, Ещё)
  • Yapım Yılı Turkey
  • Yapım Şirketi Ay Yapim / B.I.T Arts
Oyuncular Ahmet Mümtaz Taylan , Hayat Van Eck , Turgut Tuncalp , Tankut Yildiz , Tuba Büyüküstün , Kagan Uluca , Ahmet Melih Yilmaz , Ugur Aslan , Pervin Bagdat , Lara Aysal , Onur Akgülgil , Amed Ali , Salih Alkan
Daha izle
Vatanım Sensin dizisinin Tevfik’i, ödüllü oyuncu Onur Saylak, ilk yönetmenlik deneyiminde roman uyarlaması yapıyor. Türk edebiyatının önemli yazarlarından Hakan Günday’ın aynı adlı eserinden uyarlanan Daha izle, Saylak’ın ilk yönetmenlik işi olmasına rağmen oldukça gerçekçi ve başarı dolu sahnelerle pekişiyor. Özellikle de katılmış olduğu her film festivalinden sayısız ödülle dönmeyi başaran Saylak, hem hikaye akışı, hem de karakter betimleriyle seyircisine dopdolu bir ilk film örneği yaşatıyor. Başrolünde Ahmet Mümtaz Taylan ile Tuba Büyüküstün’ün yer aldığı bu film, Türk Sineması’nın seyrine yön verecek olan önemli eserler arasında gösteriliyor.
Ege ‘nin bir kıyı kasabasında farklı bir hayali olan genç ile onu suç dünyası içerisine itmeye çalışan babası arasındaki iletişimi göz önüne alan Daha full film izle versiyonu olarak da seyircisinin dikkatini çekmeyi başaran bir yapım. Hem kamera önü, hem de arkasında gerçekleştirilen uyum neticesinde de, sizler Türk sinemasının bu önemli adımına hayranlık duyacaksınız… Son olarak Daha hd izle ile bu filmin genel anlatısından da bahsedecek olursak, hem çocuk oyuncu hem de Ahmet Mümtaz Taylan’ın dillere destan oyunculuğu sayesinde filmin genel anlatısı da sizi etkisi altına almayı başaracak. Her sahnesinde gerçekçi yanlarına çok fazla şaşıracağınız bu yapımı mutlaka izlemelisiniz. Hepiniz için şimdiden güzel bir seyirlik olmasını dileriz.