6 Görüntülenme
Bruiser izle (2022)
6.7 IMDB Puanı

Bruiser izle (2022)

(Bruiser)
  • Yapım Yılı 2022
  • Film Süresi 01
Oyuncular Jalyn Hall , Trevante Rhodes , Shamier Anderson , Shinelle Azoroh , Frank Oakley III , Jonah Bishop-Pirrone , Sarah Bock , Kiah Alexandria Clingman , Moses Jones , Lily Lumpkin , Gavin Munn , Ava Ryback , J. Santiago Suárez
"Bruiser izle", 14 yaşındaki Darious'un hikayesinde, nesiller boyu devam eden şiddet ve toksik erkeklik, annenin rolü, Hristiyan değerleri ve affetmenin karşılaştırılması yapılmaktadır. Babasının sert ancak çalışkan olduğu özel bir okula giden Darious, ailesi ve arkadaşları arasında yerini bulmaya çalışmaktadır. Zaman zaman zorbalığa maruz kalan Darious, annesi ise evde huzur ve sükûneti sağlamaya çabalamaktadır. Darious, yeni şehre taşınan bir yabancıyla arkadaşlık kurduğunda aile dinamikleri alt üst olmaya başlar. Bu yabancı aslında Darious'un biyolojik babasıdır ve şiddetle ün salmış bir adamdır. Şiddet şiddeti getirir ve yakında Darious doğanın ve yetiştirilmenin insanı nasıl şekillendirdiğiyle yüzleşmek zorunda kalır.
Filmin mesajı, şiddetin kuşaktan kuşağa aktarılabileceği ve toplumda kötü bir döngü oluşturabileceği gerçeği ile birlikte, sevgi, affetme ve aile bağlarının insanları birleştirebileceğini vurgular. Ayrıca, filmin ana karakteri Darious'un kişisel gelişimi ve kendi kimliğini bulma çabası da filme dahil edilerek, insanların zorluklarla baş etme ve kendilerini bulma mücadelesinde ilham alabileceği bir hikaye sunulur.