16 Görüntülenme
Broadway Üzerinde Küvetler izle (2018)
7.6 IMDB Puanı

Broadway Üzerinde Küvetler izle (2018)

(Bathtubs Over Broadway, Vannid Broadway kohal, Broadway Üzerinde Küvetler, The Industrial Musicals Movie, The Bathrooms Are Coming!)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Blumhouse Television / Cactus Flower Films / Impact Partners
  • Film Süresi 1 saat 27 dakika
Oyuncular David Letterman , Martin Short , Chita Rivera , Susan Stroman , Florence Henderson , Sheldon Harnick , Steve Young , Jello Biafra , Don Bolles , Melody Rogers , Willi Burke , Peter Shawn , Sandi Freeman , Patt Stanton Gjonola , Hank Beebe
Broadway Üzerinde Küvetler filmi komedi talk şov kıvamında bir gösteridir. Ağırlıklı olarak belgesel türünde bir yapım diyebiliriz. Harika müzikal sahneleri ve şovları ile izleyenlere müthiş bir deneyim sunan filmde ana konu tabi ki komedi gösterisi ve şov ağırlıklıdır. Late night with David Letterman gösterisinin komedi yazarı olan Steve Young bu filmin odak noktasında bulunuyor. Filmin merkezinde bulunan Steve Young yapacağı şov için materyaller aramaktadır. Bunlarla birlikte sözleri bütünleştirerek izleyenleri gülmekten kırıp geçirmek isteyen Young zamanının neredeyse tamamını şovu için parçalar aramakla geçirir. Belki de hayatını değiştirecek ve sonsuza dek başka hiçbir şey yapmasına gerek bırakmayacak kadar önemli birkaç eski plak bulur.