62 Görüntülenme
Bir Zamanlar Çin’de 2 Türkçe Dublaj izle
7.3 IMDB Puanı

Bir Zamanlar Çin’de 2 Türkçe Dublaj izle

(Wong Fei Hung II)
  • Yapım Yılı Hong Kong
  • Yapım Şirketi Golden Harvest Company / Film Workshop / Paragon Films Ltd.
  • Film Süresi 1 saat 53 dakika
Oyuncular Jet Li , Rosamund Kwan , Siu Chung Mok , David Chiang , Donnie Yen , Tielin Zhang , Xin Xin Xiong , Paul Fonoroff , Shi-Kwan Yen , Ka-Kui Ho , Michael Miller , Dion Lam , Shu-Kei Chow , Joseph Chi , Chuen Chiang
Bir Zamanlar Çin'de 2 (Wong Fei Hung II: Nam yee tung chi keung) izle, (İngilizce adı: "The Legend of Drunken Master" ya da "Drunken Master II"), 1982 yapımı bir Hong Kong aksiyon filmidir. Film, Wong Fei Hung (Jackie Chan) adındaki bir Çinli dövüş sanatları ustasının hikayesini anlatır.
Wong Fei Hung, bir dövüş sanatları okulu sahibidir ve Çin'in dövüş sanatları mirasını korumak için çalışmaktadır. Ancak yabancı güçlerin ülkeye girmesi, Wong Fei Hung ve öğrencileri için sorun yaratır. Ayrıca, babası ve diğer dövüş sanatları ustaları da yabancı güçlerin saldırısına uğrarlar.
Wong Fei Hung, yabancı güçlerle mücadele etmek için dövüş sanatları becerilerini kullanır ve birçok zorlukla karşı karşıya kalır. Film, Wong Fei Hung'un dövüş sanatları tekniklerini ve hikayesini anlatırken, aynı zamanda dövüş sanatlarına olan saygıyı ve Çin kültürünü vurgular.
"Drunken Master II", Jackie Chan'in karakteristik dövüş sahneleri ve mizah anlayışı ile dolu bir aksiyon filmidir. Filmde aynı zamanda, Wong Fei Hung'un ailesiyle olan ilişkisi, Çin'in tarihi ve dövüş sanatları mirası gibi konular da ele alınır. Filmin, hem Jackie Chan hayranları hem de dövüş sanatları sevenler için klasik bir film olduğu söylenebilir.