37 Görüntülenme
Beverly Hills Serserisi izle
6.2 IMDB Puanı

Beverly Hills Serserisi izle

(Down and Out in Beverly Hills)
  • Yapım Yılı 1986
  • Film Süresi 01
Oyuncular Nick Nolte , Bette Midler , Richard Dreyfuss , Little Richard , Tracy Nelson , Elizabeth Peña , Evan Richards , Mike the Dog , Donald F. Muhich , Paul Mazursky , Valerie Curtin , Jack Bruskoff , Geraldine Dreyfuss , Barry Primus , Irene Tsu , Michael Yama , Ranbir Bahi , Felton Perry
Beverly Hills Serserisi izle, 1986 yapımı bir komedi filmidir. Film, 1932 yılında Fransız yazar René Fauchois tarafından yazılan ve daha sonra Jean Renoir tarafından yönetilen "Boudu Sauvé des Eaux" adlı Fransız filminden uyarlanmıştır. Amerikan versiyonu ise Paul Mazursky tarafından yazılmış ve yönetilmiştir.
Filmin konusu, zengin ve başarılı bir çift olan Dave ve Barbara Whiteman'ın Beverly Hills'teki lüks hayatlarının sıkıcılığına dikkat çeker. Bir gün, evlerinin havuzunda intihar etmeye çalışan bir evsiz adam olan Jerry Baskin'i kurtarır ve evlerine getirirler. Jerry, Whiteman ailesinin hayatına girdikten sonra, aile üyelerinin yaşamlarını ve ilişkilerini alt üst eder. Bu olaylar zinciri, aile üyelerinin kendi değerlerini ve hayatlarını sorgulamalarına neden olurken, komik ve dokunaklı bir hikaye sunar.
Filmin ana temaları zenginlik, insan ilişkileri, sınıf farklılıkları ve yaşamın anlamı üzerine kuruludur. "Down and Out in Beverly Hills," komedi ve dramayı başarıyla harmanlayan bir film olarak tanınır ve 1980'lerin Amerikan toplumunun bazı yönlerini hicveder. Başrollerde Nick Nolte, Bette Midler ve Richard Dreyfuss gibi ünlü oyuncular yer almaktadır.