10 Görüntülenme
Bermuda Şeytan Üçgeni Türkçe Dublaj izle
5.9 IMDB Puanı

Bermuda Şeytan Üçgeni Türkçe Dublaj izle

(Bermuda-Dreieck Nordsee, Triângulo das Bermudas no Mar do Norte, Le triangle de lapocalypse, Bermuda-Dreieck in der Nordsee, Az Északi-háromszög, Il triangolo delle Bermuda - Mare del Nord, Earth Rage, Trójkat Bermudzki na Morzu Pólnocnym, Бермудский треугольник)
  • Yapım Yılı Germany
  • Yapım Şirketi Dreamtool Entertainment
  • Film Süresi 2 saat 7 dakika
Oyuncular Hannes Jaenicke , Bettina Zimmermann , Karoline Eichhorn , Josefine Preuß , Max Herbrechter , Kai Lentrodt , Gudrun Landgrebe , Dirk Heinrichs , Hannes Hellmann , Rainer Sellien , Peter Prager , Winfried Hübner , Bernadette Heerwagen , Niels-Bruno Schmidt , Paul Maximilian Schüller
Kuzey Denizi’nde tekneler iz bırakmadan bir bir kaybolmaya başlar ve ölü balıklar karaya vurur. Kuzey Denizi, adeta cani bir tuzağa dönüşmüştür. Helikopter pilotu Tom kaybolan bir tekneyi aramak için havalanır ancak, belirlenemeyen bir nedenle hakimiyeti kaybeder. Olaydan yara almadan kurtulur fakat kafasında soru işaretleri oluşmaya başlar. Bu olaylardan sonra Tom’un eski eşi Hanna, denizde oluşacak dev bir delikle denizin tüm kasabayı yutacağına inanılan “Witches’Hole” efsanesinin gerçek olduğunu düşünmeye başlar. Fakat Tom, bu efsaneye inanmaktan çok bu olayı aydınlatmaya kararlıdır. JetFilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.