9 Görüntülenme
Berlin Kaplanı Türk Filmi izle
5.2 IMDB Puanı

Berlin Kaplanı Türk Filmi izle

(Berlin Kaplani, La tigre di Berlino, ベルリンの虎, Берлинский тигр)
  • Yapım Yılı Turkey
  • Yapım Şirketi Acar Entertainament / BKM Film
  • Film Süresi 1s 38dk
Oyuncular Ata Demirer , Tarik Ünlüoglu , Necati Bilgiç , Nihal Yalcin , Özlem Türkad , Mert Aran , Cemil Özbayer , Orhan Güner , Cengiz Bozkurt , Yaman Tüzcet , Tim Seyfi , Selahattin Tasdögen , Ayhan Özçelik , Carlos Hein , Onur Buldu
Berlin Kaplanı izle, 2012 yapımı bir Türk aksiyon-gerilim filmidir. Film, İstanbul'da yaşayan ve suç dünyasında yer alan bir adam olan Çeto'nun hikayesini anlatır.
Çeto, bir suç örgütünde çalışırken, patronu tarafından Berlin'e gönderilir ve burada örgütün faaliyetlerini yürütür. Ancak, Çeto'nun Berlin'de karşılaştığı bazı olaylar ve insanlar, onun hayatını değiştirir ve örgütten ayrılmaya karar verir.
Çeto, Berlin'de yaşayan Türklerle tanışır ve onların hayatlarını etkiler. Ancak, geçmişi ve suç dünyasındaki bağları onu takip etmeye devam eder ve hayatını tehlikeye sokar.
Film, aksiyon, gerilim ve dram unsurlarını bir arada kullanarak, suç dünyası, aidiyet ve aşk gibi konuları ele alır. Karakterlerin hayatındaki değişimler ve geçmişiyle yüzleşme süreçleri, insanların hayatta nasıl değişebileceklerini ve yeni bir başlangıç yapmanın zorluklarını vurgular.