Henüz video eklenmemiş.
7 Görüntülenme
Bedenimi Kaybettim izle (2019)
7.5 IMDB Puanı

Bedenimi Kaybettim izle (2019)

(I Lost My Body)
  • Yapım Yılı Fransa
  • Yapım Şirketi Xilam / Auvergne Rhône-Alpes Cinéma / SofiTVciné 6 / Indéfilms 7 / La Région Île-de-France / La Région Île-de-France / Région Réunion / Région Auvergne-Rhône-Alpes / Centre national du cinéma et de l'image animée (CNC) / Centre national du cinéma et de l'image animée (CNC) / Agence Nationale de Gestion des Oeuvres Audiovisuelles (ANGOA)
  • Film Süresi 1h21m
Oyuncular Hakim Faris , Victoire Du Bois , Patrick d'Assumçao , Alfonso Arfi , Hichem Mesbah , Myriam Loucif , Bellamine Abdelmalek , Maud Le Guenedal , Nicole Favart , Quentin Baillot , Céline Ronté , Deborah Grall , Pascal Rocher , Bruno Hausler , Jocelyn Veluire , Raymond Hosni , Guillaume Desmarchellier , Brooke Burgstahler
Paris’teki bir laboratuvarda bedeninden ayrılmış bir el, onu bekleyen mutsuz gelecekten kaçarak ait olduğu vücudu bulmak üzere yola çıkar. Kent boyunca gerçekleştirdiği tehlikelerle dolu kaçışında el, pizza kuryesi Naoufel’e kavuşmak için güvercinler ve sıçanlarla mücadele eder. Kopuk elin vücuttan nasıl ayrıldığına dair cevaplar, muhtemelen onun Naoufele ve Naoufel’in kütüphane çalışanı Gabrielle’e karşı duyduğu sevgiye dair anılarında gizlidir. Bu arayış belki de üçünü tekrar bir araya getirecek duygusal bir zemin sağlayacaktır. Amelie’nin senaristi Guillaume Laurant’ın “Happy Hand” adlı romanından uyarlandı.