32 Görüntülenme
Barbarlar – Barbarians izle (2021)
4.7 IMDB Puanı

Barbarlar – Barbarians izle (2021)

(Barbarians)
  • Yapım Yılı 2021
  • Film Süresi 01
Oyuncular Connor Swindells , Will Kemp , Iwan Rheon , Catalina Sandino Moreno , Tom Cullen , Steve Saunders , Tommy McDonnell , Inès Spiridonov , Kevin Ryan , Hedy Krissane
Barbarlar (Barbarians) izle, tarihî bir dönem filmi olmasına rağmen, 2021 yılında çekilmiş bir film değildir. Muhtemelen 2020 yapımı "Barbarlar" (Barbarians) adlı Alman tarihî drama dizisine atıfta bulunuyorsunuz.
"Barbarlar" dizisi, Roma İmparatorluğu ve Cermen kabilelerinin çatışmasına odaklanır ve Roma İmparatorluğu'nun 9. Yüzyıl'daki yükselişini anlatır. Hikâye, Cermenli savaşçı ve köle olan Arminius'un yaşamına ve Roma İmparatorluğu'na karşı yürütülen direnişe odaklanır.
Dizi, Roma İmparatorluğu'nun Cermen kabilelerini fethetmeye ve yönetmeye çalışırken, yerel halkın bu duruma nasıl direndiğini ve Roma'nın bölgedeki etkisine karşı savaştığını gösterir. Bu süreçte, eski Cermen savaşçısı Arminius, Roma İmparatorluğu'ndan ayrılıp kendi halkının yanında savaşmaya karar verir. Hikâye, tarihte büyük öneme sahip olan Teutoburg Ormanı Muharebesi'ne ve Cermen kabilelerinin Roma İmparatorluğu'nun ilerlemesini durdurduğu o tarihi ana kadar ilerler.