15 Görüntülenme
Bakıcı – Inconceivable izle 2017 filmi
5.1 IMDB Puanı

Bakıcı – Inconceivable izle 2017 filmi

(Inconceivable, Apparences, Nezamislivo, Unthinkable, Usurpation, Tödliches Verlangen, Végzetes vágyakozás, Hatzaah Goralit, ダブル/フェイス, Nesuvokiama, Inconcebible, Manipulacja, Desejo Inconcebível, Непостижимое, Bakıcı, Ác Phụ)
  • Yapım Yılı UK
  • Yapım Şirketi Baker Entertainment Group / Emmett/Furla/Oasis Films (EFO Films) / Higrowth Films / Ingenious Media
  • Film Süresi 1 saat 45 dakika
Oyuncular Gina Gershon , Nicky Whelan , Nicolas Cage , Sienna Soho Baker , Harlow Bottarini , Natalie Eva Marie , Faye Dunaway , Jonathan Baker , James Van Patten , Ele Bardha , Hunter Bodine , Leah Huebner , Corrie Danieley , Burgess Byrd , Tess Talbot
Bakıcı (Inconceivable)
Ünlü yönetmen Jonathan Baker tarafından yönetilen ve Nicolas Cage gibi usta bir oyuncunun yanı sıra Gina Gershon, Nicky Whelan ve Faye Dunaway ile dikkat çeken Bakıcı, 30 Haziran 2017 günü sinema severlere merhaba demeye hazırlanıyor. Tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de gösterime girecek olan filmin dağıtımcılığını ise Chantier Films üstleniyor.
Oldukça gizemli ve sırlarla dolu genç bir kadın olan Katie, kızı ile birlikte geçmişini unutabilmek amacıyla hiç bilmedikleri bir kasabaya taşınmaya karar veriyor. Kasabada yine kendi gibi bir aileye sahip olan Angela ile yakın bir dostluğa başlayan Katie, bir süre sonra Angela’nın kocası ile de samimiyet kuruyor.
Zaman geçtikçe Angela’nın ailesi ile ilişkilerini daha da ilerleten Katie, bir gün Angela’ya hem istedikleri bebekleri için taşıyıcı annelik yapma hem de Angela’nın küçük yaşta olan çocuğuna dadılık etme teklifi sunuyor. Angela ise Katie’ye olan güveni ve çocuğu için duyduğu bakım ihtiyacı nedeniyle Katie’nin teklifine olumlu yaklaşarak onu evlerine davet ediyor ve donörlük teklifini de kabul ediyor.
Ancak ilerleyen günlerde işler Angela’nın umduğu gibi gitmiyor ve Angela ile eşi Brian, farklı yalanlar söylemeye başlayan Katie’nin aralarını bozmaya çalıştığını ve onları ayırmak için uğraştığını fark ediyor.
IMDB id: tt3481634