12 Görüntülenme
Bağlanmak – Hooking Up izle (2020)
5.5 IMDB Puanı

Bağlanmak – Hooking Up izle (2020)

(Hooking Up)
  • Yapım Yılı ingilizce
  • Yapım Şirketi Yale Productions / SSS Entertainment / SSS Film Capital / BondIt Media Capital / Buffalo 8 Productions / Highland Myst Entertainment / Sprockefeller Pictures
  • Film Süresi 01
Oyuncular Vivica A. Fox , Amy Pietz , Shaun J. Brown , Alexis G. Zall , Rob Moran , Lanell Pena , Jenna Laurenzo , Kenneisha Thompson , Bryan Pitts , Minnie Quan , Richard Jackson , David Opegbemi , Nick Martin , Brady McInnes , Howard Martin Sprock , Dennis Ray Bell Jr.
Bağlanmak filmi komedi türünde olup hastalıkla boğuşan bir damın hayata bambaşka bakmasıyla birlikte başına gelenleri konu ediniyor. Bailey geçirdiği çok ağır bir hastalık nedeniyle işinden ayrılır. Bunun üzerine çok yakın bir arkadaşlık kurduğu Darla ile birlikte ortak yönlerini keşfetmeye çıkmaya karar verirler. İkisinin de işi yoktur ve paraları da tükenmiştir. Bunun üzerine bu yolculuğun temellerini düzenbazlık içeren bir terapi yolculuğuna dönüştürmeye karar verirler. Yaptıkları plana göre Darla çevresinde bulunan seks bağımlılarını yeniden harekete geçirmek için tüm ülkeyi arabayla gezmesi gerekir. Ancak yolculuk boyunca her şeyin düzenbazlık ve seks üzerine kurulu olduğunu düşünen ikili aslında tüm yolların aşka çıktığını anlayacaktır. Üstelik bu çok da uzun sürmeyecektir.