7 Görüntülenme
Aşk Mutfağı Türkçe Dublaj izle
5.3 IMDB Puanı

Aşk Mutfağı Türkçe Dublaj izle

(Loves Kitchen, Receitas do Amor, Receitas de Amor, Loves Kitchen - Ein Dessert Zum Verlieben, A szerelem konyhája, In cucina niente regole, Любовь и кухня, Aşk Mutfağı, No Ordinary Trifle)
  • Yapım Yılı UK
  • Yapım Şirketi Just Nuts Films / Trifle Films
  • Film Süresi 1 saat 33 dakika
Oyuncular Dougray Scott , Sarah Sharman , Katrine De Candole , Lee Boardman , Michelle Ryan , Matthew Clancy , Rick Panesar , Suzi Salkeld , Tony Mann , Holly Gibbs , Gordon Ramsay , Philip Cross , Simon Callow , Seretta Wilson , Claire Forlani
Sicilyalı kalabalık bir ailenin tek kızı olan Rosa Fiorenin, çocukluğundan beri tek sığınağı La Cucina, yani Mutfaktır. Yemek yapmayı bir şölene dönüştüren Rosa, genç yaşta mükemmel bir aşçı olarak ünlenir çevresinde. Bu büyük tutkusuyla yarışabilecek tek şey ise yakışıklı Bartolomeoya duyduğu aşktır. Ama bir gün genç adam korkunç bir cinayete kurban gider. Rosanın gönül yarasını mutfağa kapanarak sarmaktan bşaka çaresi yoktur elbette. Hem de tek bir makarna, tek bir zeytin, tek bir domuz, tek bir tavuk kalmayana kadar!.. Annesi bu gidişe son vermeye kalktığında ise hiç düşünmeden terk eder evi. Bir elinde bavulu, bir elinde papağanıyla Palermoya kaçan Rosa, uzun yıllar boyunca gündüzleri kütüphanede çalışarak, geceleri minik mutfağında binbir çeşit yemek yaparak yaşar yalnızlığını; yalnızlığı doyurmanın imkansız olduğunu bile bile! Ve bir gün yeniden aşık olur; tabii yine birbirinden lezzetli yemeklerle yaşayacaktır mutluluğu!.. "La Cucina", sıradışı bir roman. Bazen hüzünlenerek, bazen de kahkahalar atarak okurken, aşkın ve mutfağın büyüleyici ve gizemli dünyasında ayaklarınız yerden kesilecek!... JetFilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.