8 Görüntülenme
Arapsaçı izle (2018)
4.2 IMDB Puanı

Arapsaçı izle (2018)

  • Yapım Yılı Turkey
  • Yapım Şirketi Insignia Productions
Oyuncular Açelya Topaloglu , Asena Keskinci , Cihan Ercan , Zeynep Kankonde , Sinasi Yurtsever , Köksal Engür , Hakan Meriçliler , Burak Satibol , Füsun Demirel , Ayhan Tas , Mehmet Selim Akgul , Ünal Yeter , Bahar Suer , Sabahattin Yakut , Yurtsen Fidan
Arapsaçı Filmi Hakkında

Kahkaha tufanı yaşatacak bir film daha gösterime giriyor. Komedi dalında başarıları ile adlarından söz ettirmiş oyuncular bu filmde bir araya geliyor. Yönetmenliğini ve senaristliğini Ömer Faruk Yardımcı’nın yaptığı; yapımcılığını ise, İnsignia Production’un üstlendiği Arapsaçı filmi, 30 Mart’ta gösterime girecektir.

Konusu, elden ele dolaşan bir ceket ile kesişen ve kökünden değişen hayatların hikâyesini anlatmaktadır. Hayat hikâyeleri değişiyor ancak komedi değişmiyor. Tüm hızı ile devam ediyor. Başrollerde Şinasi Yurtseven, Ayhan Taş, Burak Satıbol, Hakan Meriçliler ve Açelya Topaloğlu gibi sevilen oyuncular vardır. Bu oyuncuların yanı sıra Füsun Demirel, Köksal Engür, Cihan Ercan, Sabahattin Yakut, Zeynep Kankonde, Ayça Işıldar gibi usta oyuncular ile birlikte; Ünal Yeter, Selim Akgül, Bahar Süer ve da bulunmaktadır.

Bizleri kahkahanın doruğuna çıkaracak olan filmde, Şinasi Yurtseven’i Tekin rolünde izleyeceğiz. Adının tam tersi bir karakterde, pek de tekin olmayan bir karakterde beyaz perdede göreceğiz. Diğer yandan filmin tatlı ve güzel kızı Ayşen rolünü ise, Açelya Topaloğlu canlandıracaktır. Ayhan Taş ise, Cengiz karakterine bürünmüştür. Her yolu bilen, sadece yolu değil, o yoldaki kurnazlıkları da bilen Cengiz olarak karşımıza çıkmaktadır Ayhan Taş. Usta oyuncu Füsun Demirel ise, meraklı komşu Ayfer karakterini canlandırmaktadır. Aynı zamanda güzel ve tatlı kız Ayşen’in de annesidir. Bu meraklı Ayfer’e yakın arkadaşlık eden Kadriye karakterine ise Ayça Işıldar can vermektedir. Filmdeki saf karakteri Cihan Ercan canlandırmaktadır. Yusuf karakterine can veren Cihan Ercan, filmde Cengiz’in de kardeşidir aynı zamanda. Usta oyuncu ve komedi filmlerinden tanıdığımız Köksal Engür ise, Cengiz ve Yusuf’un babasıdır. Filmdeki Yaşar karakterini oynamaktadır.

Bu müthiş, hepsi birbirinden komik kadronun ortaya çıkardığı film 30 Mart’ta sinemalarda olacaktır.