12 Görüntülenme
Ant-Man and the Wasp – Karınca Adam ve Eşek Arısı izle izle (2018)
7.0 IMDB Puanı

Ant-Man and the Wasp – Karınca Adam ve Eşek Arısı izle izle (2018)

(Ant-Man and the Wasp, Homem-Formiga e a Vespa, Ант-мен и осата, Ant-Man et la Guêpe, Ant-Man y la Avispa, Ant-Man a Wasp, Mravenčí Muž a Vosa, Sipelgamees ja Vapsik, Ο Ant-Man και η Σφήκα, A Hangya és a Darázs, Antman vehatzirah, アントマン&ワスプ, Skudrcilvēks un Lapsene, Skruzdeliukas ir vapsva, El hombre hormiga y la avispa, Ant-Man i Osa, Omul Furnica si Viespea, Человек-муравей и Оса, Антмен и Оса, Човек-мрав и Оса, Mravčí Muž a Osa, 蟻人與黃蜂女, Ant-Man ve Wasp, Людина-мураха та Оса, Ant-Man 2, Untitled Ant-Man Sequel, Cherry Blue, Người Kiến & Chiến Binh Ong)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Marvel Studios / Canadian Film or Video Production Tax Credit (CPTC) / The Province of Ontario / Province of British Columbia Production Services Tax Credit / Walt Disney Pictures
  • Film Süresi 1 saat 58 dakika
Oyuncular Paul Rudd , Evangeline Lilly , Michael Peña , Walton Goggins , Bobby Cannavale , Judy Greer , T.I. , David Dastmalchian , Hannah John-Kamen , Abby Ryder Fortson , Randall Park , Michelle Pfeiffer , Laurence Fishburne , Michael Douglas , Divian Ladwa
Karınca Adam ve Eşek Arısı (Ant-Man and the Wasp) izle, 2018 yılında gösterime giren bir Marvel Superhero filmidir. Film, Scott Lang'in (Ant-Man) ve Hope van Dyne'in (The Wasp) yeni maceralarını anlatır.
Scott Lang, Ant-Man olarak hayatına devam ederken ev hapsinde kalmıştır. Ancak, Hope van Dyne ve Dr. Hank Pym, kayıp annesini aramak için Scott'un yardımına ihtiyaç duyarlar. Yeni bir teknoloji ile küçültülebilir evrenler arasında seyahat edebilecekleri bir plan geliştirirler. Ancak, yolculukları sırasında birçok tehlikeyle karşı karşıya kalırlar.
Scott, Hope ve Hank, Ghost adlı bir suikastçı tarafından takip edilirken, bir yandan da FBI'ın ve bir suç örgütünün peşindedirler. İşleri daha da zorlaştıran bir diğer faktör ise, Hank'in karısı ve Hope'un annesi Janet van Dyne'in kuantum evreninde kaybolmuş olmasıdır.
Ant-Man ve The Wasp, kayıp anneleri bulmak için zorlu bir yolculuğa çıkarlar. Bu yolculukları sırasında, her ikisi de güçlerini geliştirir ve birbirlerine yardım ederek düşmanlarının üstesinden gelirler.
"Ant-Man and the Wasp", önceki filmin komik ve eğlenceli yapısını korurken, aksiyon dolu sahneleri ve yeni karakterleriyle de öne çıkar. Paul Rudd, Evangeline Lilly ve Michael Douglas gibi ünlü oyuncuların yanı sıra, Michelle Pfeiffer, Laurence Fishburne ve Walton Goggins gibi yeni oyuncular da filmde yer almaktadır.