18 Görüntülenme
Annem Yerli film izle (2019)
5.8 IMDB Puanı

Annem Yerli film izle (2019)

(Annem, Anyám)
  • Yapım Yılı Turkey
  • Yapım Şirketi Hann Media
  • Film Süresi 1s 50dk
Oyuncular Özge Gürel , Sumru Yavrucuk , Sercan Badur , Tuna Orhan , Itir Esen , Fatma Toptas , Fulya Özcan , Zuhal Acar , Tugce Karabayir , Pera Semiz
Tüm hayatını kızı için ortaya koyabilen, her türlü fedakârlıkta bulunan bir anne ve annesinden utanan, ondan uzaklaşmak isteyen bir kız... Nazlı, annesinden sürekli olarak utanan, hatta onu annesi olarak bile kabul etmek istemeyen üniversite çağına ulaşmış genç ve asi bir kızdır. Nazlı’nın annesi ise tüm bunların farkında olmasına rağmen kızı için her türlü fedakârlığı yapan, gerekirse tüm hayatını ortaya koyabilen ve imkânsız kabul edilenleri mümkün kılmak için çaba sarf eden bir köylü kadındır.

Nazlı’nın annesi ve babası sürekli olarak tartışmaktadır. Annesi, Nazlı’nın okumasını, iyi bir yere gelmesini istemekte lakin babası okumaması konusunda diretmekte hatta şiddete bile başvurmaktadır. Daha fazla dayanamayan Nazlı, üniversite sınavına girer ve kazanır. Ardından annesinden, köyünden herkesten ayrılarak üniversite okumak için gider. Uzun bir süre ardından sonra ise annesinin yanına geri döner fakat bu geri dönüş, Nazlı’nın göz ardı ettiği birçok gerçeğin su üstüne çıkmasına yol açacaktır.