15 Görüntülenme
Annabelle 2 izle
6.5 IMDB Puanı

Annabelle 2 izle

(Annabelle)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi New Line Cinema / RatPac-Dune Entertainment / Atomic Monster / The Safran Company
  • Film Süresi 1 saat 49 dakika
Oyuncular Anthony LaPaglia , Samara Lee , Miranda Otto , Brad Greenquist , Lulu Wilson , Talitha Eliana Bateman , Stephanie Sigman , Mark Bramhall , Grace Fulton , Philippa Coulthard , Tayler Buck , Lou Lou Safran , Joseph Bishara , Alicia Vela-Bailey , Jessie Giacomazzi
Yönetmenliğini David Sandberg’in yaptığı; başrollerinde ise Anthony Lapaglia ve Miranda Otto’nun oynadığı Annabelle: Kötülüğün Doğuşu, ülkemizde 18 Ağustos 2017’de vizyona girecek. Korku türünde olan ve 109 dakika süren bu filmin konusu ise şimdiden okuyucuların içini ürkütecek cinsten.

Ailenin babası Samuel Mullins, kendi beldelerinde oyuncak bebek imalatıyla uğraşan bir tasarımcıdır, birkaç yıl öncesine kadar eşi ve kız çocuğuyla gayet mutlu bir hayat sürdürmektedir. Fakat aile, kızlarını ani bir ölümle kaybeder ve bu olayın acısını çok uzun bir süre atlatamaz, zaman zaman psikolojik destek de almaya başlarlar.

Kızlarının acısını hiçbir şekilde içlerinden atamayan aile, yıllar sonra bölgelerinde hasara uğrayan yetimhanedeki küçük kızları ve bir rahibeyi evlerine alarak onlara yardım etmek ister. Fakat işler umdukları gibi gitmeyecektir, zira Millins’in yarattığı oyuncak bebeklerden biri, lanetli Annabelle, bu kız grubuna zor anlar yaşatacaktır. Özellikle Janice’e diğer kızlara göre daha fazla kafayı takan Annabelle ise başta Janice olmak üzere bu kız grubunun peşini kolay kolay bırakacağa hiç benzemiyor.
IMDB id: tt5140878