1 Görüntülenme
Amerikan Haini Axis Sally’nin izinde – American Traitor: The Trial of Axis Sally izle (2021)
5.6 IMDB Puanı

Amerikan Haini Axis Sally’nin izinde – American Traitor: The Trial of Axis Sally izle (2021)

(American Traitor)
  • Yapım Yılı 2021
  • Film Süresi 01
Oyuncular Meadow Williams , Al Pacino , Carsten Norgaard , Marcus Rafinski , Swen Temmel , Mitch Pileggi , Sewell Whitney , Jeffrey Holsman , Thomas Kretschmann , Brian Dean Rittenhouse , John Cassarino , Julián Garnik , Don Castor , John D. Hickman , Carlos Leal , Astor Méndez Colón , Noah Beltran , Ramiro 'Ramir' Delgado Ruiz
"American Traitor: The Trial of Axis Sally izle" adlı 2021 filmi, gerçek hayattan uyarlanmış bir hikayeyi konu ediyor. Film, Amerikan vatandaşı Mildred Gillars'ın (Sally) hikayesini anlatıyor. Sally, İkinci Dünya Savaşı sırasında Nazi Almanyası'na giderek propagandacı olarak çalışmaya başlar.
Savaş sırasında, Amerikan askerlerine karşı yalan yanlış propagandalar yayarak, Almanya lehine çalışır. Savaş sonrasında ise, Mildred Gillars, Amerikan halkı tarafından vatana ihanetle suçlanarak yargılanır.
Film, bu yargılama sürecini ve Mildred Gillars'ın hayatını anlatıyor. Sally, kendisini savunmak için avukatı ile birlikte zorlu bir mücadele verir. Bu mücadele sırasında, Sally'nin aklındaki gerçek amacı öğrenme fırsatı bulan avukat, Sally'nin geçmişindeki hayat hikayesini de öğrenir.
Film, Mildred Gillars'ın hayatındaki zorlu dönemi, vatana ihanet suçlamaları ve yargılama sürecindeki zorlu mücadeleyi konu edinirken, Amerikan tarihinin bir parçasını da gün yüzüne çıkarıyor.