19 Görüntülenme
Altın Eldiven – Der goldene Handschuh izle (2019)
6.7 IMDB Puanı

Altın Eldiven – Der goldene Handschuh izle (2019)

(Der goldene Handschuh, The Golden Glove, Der Goldene Handschuh, O Bar Luva Dourada, Златната ръкавица, Den gyldne handske, Kultainen hansikas, Golden Glove, Το Χρυσό Γάντι, Az Arany Kesztyű, Il mostro di St. Pauli, 屋根裏の殺人鬼フリッツ・ホンカ, Den Gylne Hanske, Złota Rękawiczka, Золотая перчатка, El monstruo de St. Pauli, Den vidrige Herr Honka, 金手套虐殺事件, Altın Eldiven)
  • Yapım Yılı Germany
  • Yapım Şirketi Bombero International / Warner Bros. Film Productions Germany / Pathé
  • Film Süresi 1 saat 55 dakika
Oyuncular Jonas Dassler , Margarete Tiesel , Katja Studt , Adam Bousdoukos , Marc Hosemann , Martina Eitner-Acheampong , Greta Sophie Schmidt , Jessica Kosmalla , Victoria Trauttmansdorff , Tristan Göbel , Heinz Strunk , Hark Bohm , Laurens Walter , Philipp Baltus , Tom Hoßbach
Altın Eldiven filmi zamanında Hamburg şehrinde büyük korkuya neden olan bir seri katil olan Fritz Honka’nın hayatını konu ediyor. Honka dışarıdan bakıldığında oldukça sakin görünen ve çok ılımlı, uyumlu biridir. Ancak içte ki kişiliği çok daha başka, çok daha kötü ve korkunçtur. Altın eldiven adında ki bir bar genellikle çevresi tarafından dışlanan ve hayatta hiç başarılı olamamış insanların uğrak ettiği bir mekandır. Honka’da genellikler kurbanlarını bu bardan seçer. Burada kandırdığı insanları yakınında bulunan çatı katındaki evine götürür ve onları orada öldürür. Cesetleri evin kilerinde saklamaya başlar. Bir gün bir işe girer ve aklı meşgul olduğu için genellikle adam öldürmeyi çok düşünmez. Ancak alışkanlıkları onu yeniden dürtmeye başlar.