33 Görüntülenme
All Creatures Here Below izle (2018)
5.6 IMDB Puanı

All Creatures Here Below izle (2018)

(All Creatures Here Below)
  • Yapım Yılı 2018
  • Film Süresi 01
Oyuncular Richard Cabral , John Doe , Walter Coppage , Sam Salary , Abel Becerra , Chad Crenshaw , Vanessa A. Davis , Tony Ruiz , Max Curnin , Sergio D. Acosta , Katabelle , D'Andre McKenzie , Jorge M. Roman , Jamie Addison , Vilma de Leon , C.J. Johnson
"All Creatures Here Below izle" adlı 2018 filmi, Karen Gillan ve David Dastmalchian'ın başrollerini paylaştığı bir drama filmidir.
Film, Los Angeles'ta yaşayan Gensan (David Dastmalchian) ve Ruby (Karen Gillan) adlı iki genci takip eder. İki arkadaş, zorlu bir çocukluk geçirmişlerdir ve şimdi de hayatlarındaki sorunlarla başa çıkmaya çalışmaktadırlar.
Gensan, geçmişte işlediği bir suç nedeniyle sürekli olarak polisten kaçmaktadır ve Ruby, hayatını kontrol edemeyen annesinin ardından kalbinde derin izler bırakan bir çocukluk geçirmiştir. Bir gün, Ruby'nin işyerinde yaşanan bir kaza sonrası, ikili hayatta kalmak için planlar yapmaya başlarlar ve hayatta kalmak için çıktıkları yolculuk, geçmişlerindeki sırların açığa çıkmasına sebep olur.
Film, iki karakterin arasındaki yakın arkadaşlığı, aile bağlarının önemini ve yaşadıkları zorluklara rağmen umutlarını kaybetmeyen insanların hikayesini anlatıyor.