1 Görüntülenme
Akrabalarla Noel – Surviving Christmas with the Relatives izle (2018)
5.1 IMDB Puanı

Akrabalarla Noel – Surviving Christmas with the Relatives izle (2018)

(Surviving Christmwith the Relatives)
  • Yapım Yılı ingilizce
  • Film Süresi 01
Oyuncular Sally Phillips , Patricia Hodge , Ronni Ancona , James Fox , Sophie Simnett , Jade Ma , Jonas Moore , Mark Tandy , Kitty Peterkin , Riley White , Lochlan White , Harvey Fisher , Radoslaw Kaim , Janine FitzGerald , Olivia Allen , Piotr Baumann
"Akrabalarla Noel izle" (Surviving Christmas with the Relatives), 2018 İngiliz yapımı bir komedi filmidir. Film, iki aile arasındaki farklılıkları ve gerilimleri konu almaktadır.
Film, iki aileden birinin, Londra'nın merkezinden uzakta bir çiftlik evinde Noel tatili geçirmesiyle başlar. İki aile arasındaki farklılıklar ve gerginlikler başta hoşgörüyle karşılanırken, daha sonra Noel kutlamalarının tehlike altında olduğu anlaşılır.
Aileler, aralarındaki farklılıkları bir kenara bırakarak birbirlerine yardım etmeye karar verirler. Bu süreçte, birçok komik ve absürt olay yaşanır. İki aile arasındaki gerginlikler giderek azalır ve Noel kutlamaları sonunda mutlu bir şekilde sonuçlanır.
Filmin ana teması, aile bağları, hoşgörü, birbirimize yardım etme ve barış içinde bir arada yaşama konularıdır. Film, Noel'in önemini ve ailenin önemini vurgularken, aynı zamanda insanların farklılıklarına saygı göstermeleri gerektiğini de anlatmaktadır.