4 Görüntülenme
4N1K Düğün izle (2021)
4.1 IMDB Puanı

4N1K Düğün izle (2021)

(4N1K Dügün)
  • Yapım Yılı Türkçe
  • Film Süresi 01
Oyuncular Sina Ozer , Cihan Simsek
4N1K Düğün izle, adlı film, aynı adı taşıyan roman serisinden uyarlanmış bir gençlik-komedi filmidir.
Film, yüksek okul mezunu dört yakın arkadaşın hayatlarını ve aşk maceralarını anlatır. Filmde yer alan karakterler Yaprak (Dilan Çiçek Deniz), Ali (Barış Arduç), Kerem (Mehmet Günsür) ve Mete (Metin Akdülger) adındaki dört arkadaştır.
Film, özellikle Yaprak ve Ali arasındaki aşkın etrafında döner. Yaprak, Ali'ye olan aşkını itiraf eder ve Ali de ona evlenme teklifi yapar. Ancak, Ali'nin evlenme teklifi farklı bir şehirde bir iş teklifi almasıyla çakışır ve Yaprak üzülür.
Kerem, bir yandan ailesinin beklentileriyle başa çıkmaya çalışırken diğer yandan bir ilişki yaşar. Mete ise kariyeri için mücadele ederken, aynı zamanda bir kızla tanışır ve onunla romantik bir ilişki yaşar.
Film, gençlerin hayatındaki aşk, arkadaşlık ve gelecek kaygılarına odaklanır. Karakterlerin hayatındaki gündelik olaylar ve ilişki dinamikleri filmde işlenir. Ayrıca, karakterlerin aileleri ve toplumsal beklentiler de filme dahil edilir.
"4N1K Düğün", gençlik-komedi türünde bir film olarak dikkat çeker. Film, popüler roman serisinden uyarlanmıştır ve izleyicilere bir gençlerin hayatındaki aşk, arkadaşlık ve gelecek kaygıları hakkında eğlenceli bir bakış sunar.